O PROJEKTE

autosport Szilágyi, s.r.o.

Naša spoločnosť je s vami už 24 rokov. Za tento čas sa firma vypracovala medzi top predajcov vozidiel Fiat na Slovensku. Dnes predáva všetky značky vozidiel, ktoré pod koncern Fiat patria. Za rok 2019 získala spoločnosť titul "The Best dealer of Slovakia Passenger Car". Okrem predaja vozidiel sa tím autosport Szilágyi venuje motoršportovým aktivitám a v tomto trende hodlá pokračovať ďalej.

 

ABARTH 500 CUP Slovensko

Motoršport fascinuje bežnú, ako aj odbornú verejnosť. Autosport Szilágyi preto v roku 2020 prinesie už druhýkrát Abarth 500 Cup. Vo svete sú tieto preteky známe, priťahujú tisíce fanúšikov, novinárov a pretekárov. 

Výnimočné okruhové preteky sa uskutočnia na profesionálnych tratiach. Zmerať si sily bude môcť celkovo 30 slovenských pretekárov na autách Abarth 500 Pista.

Značku ABARTH ľudia milujú

Značka bola založená rakúšanom Karlom Abarthom, podľa ktorého nesie svoj názov. Od samého vzniku ktorý sa traduje na rok 1949, sa značka venovala motoršportu a veľmi rada prezentovala výrobu svojich pretekárskych špeciálov.  V znaku sa nachádza škorpión podľa svojho zakladateľa, lebo Abarth sa narodil v znamení škorpióna. Karl Abarth sa zaoberal tuningom, miloval Fiaty ktoré pretváral na svoje športové idoly. Neskôr sa značka Abarth stala pre Fiat osobitným oddelením, avšak časom upadala. Fiat ju znovuzrodil v roku 2007 a dodnes je jeho samostatnou značkou. 

SLEDUJTE NÁS: 

  • Facebook

OFICIÁLNA STRÁNKA PODUJATIA:      OFICIÁLNA STRÁNKA PARTNERA:

ABARTH500CUP.SK                             AUTOSPORTSZILAGYI.SK

© 2018 - 2020 | dizajn TIGER GROUP®